8Y-19.200MEEQ-T
DigiKeys produktnummer
887-1477-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-1477-1-ND - Remsbit (CT)
887-1477-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Y-19.200MEEQ-T
Beskrivning
CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
19.2 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
19.2 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)