8Z-19.200MEEQ-T
DigiKeys produktnummer
887-2401-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-2401-1-ND - Remsbit (CT)
887-2401-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Z-19.200MEEQ-T
Beskrivning
CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD
Detaljerad beskrivning
19.2 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
8Z-19.200MEEQ-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
19.2 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)