2499-003-X5W0-502PLF
DigiKeys produktnummer
410-1268-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2499-003-X5W0-502PLF
Beskrivning
CAP FEEDTHRU 5000PF 500V AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
36 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5000 pF Genomföringskondensator 500V 20 A Axiell, bussning
Kategori
Spänning - märkt
500V
Tillverkare
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Ström
20 A
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Förpackning
Bulk
Införingsförlust
30dB vid 100MHz
Artikelstatus
Aktiv
Temperaturkoefficient
X5W
Typ
Genomföring
Inkapsling/låda
Axiell, bussning
Kapacitans
5000 pF
Storlek/dimension
Diam. 0,250" x L 0,468" (6,35 x 11,89mm)
Tolerans
0%, +100%