2499-003-X5W0-103Z är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
I lager: 48
Datablad
10000 pF Genomföringskondensator 500V 20 A Axiell, bussning
2499-003-X5W0-103Z
DigiKeys produktnummer
2499-003-X5W0-103Z-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2499-003-X5W0-103Z
Beskrivning
CAP FEEDTHRU 10000PF 500V AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
36 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström
20 A
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Serie
Införingsförlust
35dB vid 100MHz
Förpackning
Bulk
Temperaturkoefficient
X5W
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Chassimontering
Typ
Genomföring
Inkapsling/låda
Axiell, bussning
Kapacitans
10000 pF
Storlek/dimension
Diam. 0,250" x L 0,468" (6,35 x 11,89mm)
Tolerans
-20%, +80%
Gängstorlek
12-28
Spänning - märkt
500V