2499-003-X5S0-152M är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
I lager: 8 681
Datablad
Bilden för 2499-003-X5S0-152M är inte tillgänglig
2499-003-X5S0-152M
DigiKeys produktnummer
2499-003-X5S0-152M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2499-003-X5S0-152M
Beskrivning
CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
36 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1500 pF Genomföringskondensator 500V 20 A Axiell, bussning
Kategori
Spänning - märkt
500V
Tillverkare
Ström
20 A
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Förpackning
Bulk
Temperaturkoefficient
X5S
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Chassimontering
Typ
Genomföring
Inkapsling/låda
Axiell, bussning
Kapacitans
1500 pF
Storlek/dimension
Diam. 0,250" x L 0,468" (6,35 x 11,89mm)
Tolerans
±20%