JMGSCD-12P är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Ny produkt
Bilden för JMGSCD-12P är inte tillgänglig
JMGSCD-12P
DigiKeys produktnummer
1111-JMGSCD-12P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JMGSCD-12P
Beskrivning
JMGSCD-12P = M39016/42-035P
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kategori
Egenskaper
Diod
Tillverkare
TE Connectivity AMP Connectors
Aktiveringsnivå spänning
7VDC
Frigöringsnivå spänning
0,64VDC
Spolspänning
12VDC
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Kontaktklassning (ström)
1 A
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Spolström
15 mA
Godkännande
MIL-R-39016/42
Spoltyp
Ej låsande
Spolresistans
800 Ohms