JMGSCD-12M är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Ny produkt
Bilden för JMGSCD-12M är inte tillgänglig
JMGSCD-12M
DigiKeys produktnummer
1111-JMGSCD-12M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JMGSCD-12M
Beskrivning
JMGSCD-12M = M39016/42-035M
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
General Purpose Relä DPDT (2 Form C) Genomgående hål
Kategori
Egenskaper
Diod
Tillverkare
TE Connectivity AMP Connectors
Termineringstyp
PC-stift
Serie
Tätningsklassning
Tätad - hermetiskt
Förpackning
Bulk
Aktiveringsnivå spänning
7VDC
Artikelstatus
Aktiv
Frigöringsnivå spänning
0,64VDC
Monteringstyp
Genomgående hål
Drifttid
4 ms
Spolspänning
12VDC
Frånslagstid
7.5 ms
Kontaktform
DPDT (2 Form C)
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Kontaktklassning (ström)
1 A
Kontaktmaterial
Silverpalladium (AgPd), guld (Au)
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Relätyp
General Purpose
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Grad
Military
Spolström
15 mA
Godkännande
MIL-R-39016/42
Spoltyp
Ej låsande
Spolresistans
800 Ohms