J1MSCD-12XL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Ny produkt
Bilden för J1MSCD-12XL är inte tillgänglig
J1MSCD-12XL
DigiKeys produktnummer
1111-J1MSCD-12XL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
J1MSCD-12XL
Beskrivning
LOW SIGNAL RELAYS-PCB J1MSCD-12X
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
General Purpose Relä SPDT (1 Form C) Genomgående hål
Kategori
Spoltyp
Ej låsande
Tillverkare
TE Connectivity AMP Connectors
Egenskaper
Diod
Serie
Termineringstyp
PC-stift
Förpackning
Bulk
Tätningsklassning
Tätad - hermetiskt
Artikelstatus
Aktiv
Aktiveringsnivå spänning
7VDC
Monteringstyp
Genomgående hål
Frigöringsnivå spänning
0,63VDC
Spolspänning
12VDC
Drifttid
4 ms
Kontaktform
SPDT (1 Form C)
Frånslagstid
7.5 ms
Kontaktklassning (ström)
1 A
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Kontaktmaterial
Silverpalladium (AgPd), guld (Au)
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Relätyp
General Purpose
Spolström
11.7 mA
Spolresistans
1025 Ohms