CGPT-2.4/1.2-0-SP
DigiKeys produktnummer
484-CGPT-2.4/1.2-0-SP-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGPT-2.4/1.2-0-SP
Beskrivning
HEAT SHRINK 2.4MM BLACK METER
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,094" (2,40mm) 2 till 1 Svart Ange antal meter i orderkvantitet
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,019" (0,50mm)
Serie
Egenskaper
Kemikaliebeständig, flamsäker, lösningsmedelbeständig
Arbetstemperatur
-40°C-135°C
Typ
Krymptemperatur
80°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Innerdiameter - vid leverans
0,094" (2,40mm)
Spolstorlek
984,3' (300,0m)
Innerdiameter - efter krympning
0,047" (1,19mm)
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 230 Meter
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Digi-Spool™, Continous Spool
LängdEnhetspris (per meter)Totalpris
1kr 21,35000kr 21,35
5kr 17,57200kr 87,86
10kr 16,15700kr 161,57
20kr 14,86150kr 297,23
50kr 13,30520kr 665,26
100kr 12,23590kr 1 223,59
250kr 11,80236kr 2 950,59
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
HEAT SHRINK 2.4MM BLACK 1=1M