CGPT-12.7/6.4-0-SP
DigiKeys produktnummer
484-CGPT-12.7/6.4-0-SP-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGPT-12.7/6.4-0-SP
Beskrivning
HEAT SHRINK 12.7MM BLACK METER
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,500" (12,70mm) 2 till 1 Svart Ange antal meter i orderkvantitet
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,026" (0,66mm)
Tillv.
Material
Serie
Färg
Förpackning
Digi-Spool™, Continous Spool
Arbetstemperatur
-40°C-135°C
Artikelstatus
Aktiv
Krymptemperatur
80°C
Typ
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Krympningsförhållande
Hållbarhetstid
144 månader
Längd
Ange antal meter i orderkvantitet
Spolstorlek
492,1' (150,0m)
Innerdiameter - vid leverans
0,500" (12,70mm)
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Innerdiameter - efter krympning
0,252" (6,40mm)