CGPT-3.2/1.6-0-SP
DigiKeys produktnummer
484-CGPT-3.2/1.6-0-SP-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGPT-3.2/1.6-0-SP
Beskrivning
HEAT SHRINK 3.2MM BLACK METER
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,125" (3,18mm) 2 till 1 Svart Ange antal meter i orderkvantitet
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,019" (0,50mm)
Serie
Egenskaper
Kemikaliebeständig, flamsäker, lösningsmedelbeständig
Arbetstemperatur
-40°C-135°C
Typ
Krymptemperatur
80°C
Spolstorlek
984,3' (300,0m)
Innerdiameter - vid leverans
0,125" (3,18mm)
Innerdiameter - efter krympning
0,062" (1,57mm)