ATUM-24/8-0-STK är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Raychem Cable Protection
I lager: 46
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
I lager: 50
I lager: 0
Similar
Panduit Corp
I lager: 13
TE Connectivity
TE Connectivity
Krimpning Slang, halvflexibel 0,945" (24,00mm) 3 till 1 Svart 4,00' (1,22m)
ATUM-24/8-0-STK
DigiKeys produktnummer
ATU248K-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ATUM-24/8-0-STK
Beskrivning
HEATSHRINK DUALWALL 24MM X 4'
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,100" (2,54mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Vidhäftande fyllning, flamhämmande, vätskebeständig
Förpackning
Bulk
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-110°C
Typ
Krymptemperatur
80°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Längd
4,00' (1,22m)
Hållbarhetstid
60 månader
Innerdiameter - vid leverans
0,945" (24,00mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,315" (8,00mm)