DWFR-24/8-0-STK är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Raychem Cable Protection
I lager: 0
Datablad
I lager: 46
Datablad
I lager: 50
Ny produkt
Krimpning Slang, halvflexibel 0,945" (24,00mm) 3 till 1 Svart 4,00' (1,22m)
DWFR-24/8-0-STK
DigiKeys produktnummer
1111-DWFR-24/8-0-STK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DWFR-24/8-0-STK
Beskrivning
HEAT SHRINK TUBE DUAL WALL 24 ID
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
0,315" (8,00mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,100" (2,54mm)
Serie
Material
Förpackning
Påse
Egenskaper
Vidhäftande fyllning, flamhämmande
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Typ
Arbetstemperatur
-40°C-110°C
Krympningsförhållande
Krymptemperatur
60°C
Längd
4,00' (1,22m)
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Innerdiameter - vid leverans
0,945" (24,00mm)