55A0811-12-9
DigiKeys produktnummer
484-55A0811-12-9-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
55A0811-12-9
Beskrivning
HOOK-UP DL STRND 12AWG WHT FEET
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 AWG Kopplingstråd (dubbel vägg) Vajer 37/28 White 600V Ange antal fot i orderkvantitet
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,103" (2,62mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,004" (0,09mm)
Serie
Längd
Ange antal fot i orderkvantitet
Förpackning
Digi-Spool™, Continous Spool
Spänning
600V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C