55A0811-12-4
DigiKeys produktnummer
55A0811-12-4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
55A0811-12-4
Beskrivning
HOOK-UP DL WALL STRND 12AWG YLW
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 AWG Kopplingstråd (dubbel vägg) Vajer 37/28 Gul 600V
Kategori
Mantelmaterial (isolering)
Tillv.
Manteldiameter (isolering)
0,103" (2,62mm)
Serie
Manteltjocklek (isolering)
0,004" (0,09mm)
Förpackning
Bulk
Spänning
600V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C