44A0111-12-2-MX
DigiKeys produktnummer
484-44A0111-12-2-MX-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
44A0111-12-2-MX
Beskrivning
HOOK-UP DLWALLSTRND12AWGRED FEET
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 AWG Kopplingstråd (dubbel vägg) Vajer 37/28 Röd 600V Ange antal fot i orderkvantitet
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,108" (2,74mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,0031" (0,080mm)
Serie
Längd
Ange antal fot i orderkvantitet
Förpackning
Digi-Spool™, Continous Spool
Spänning
600V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C