55A0111-14-0
DigiKeys produktnummer
55A0111-14-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
55A0111-14-0
Beskrivning
HOOK-UP STRND 14AWG BLACK FEET
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14 AWG Kopplingstråd Vajer 19/27 Svart 600V Ange antal fot i orderkvantitet
Manteldiameter (isolering)
0,085" (2,16mm)
Serie
Längd
Ange antal fot i orderkvantitet
Förpackning
Digi-Spool™, Continous Spool
Spänning
600V
Arbetstemperatur
-65°C-150°C