Bilden för 55A0111-14-0 är inte tillgänglig
55A0111-14-0
DigiKeys produktnummer
55A0111-14-01-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
55A0111-14-0
Beskrivning
HOOK-UP STRND 14AWG BLACK 1'
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14 AWG Kopplingstråd Vajer 19/27 Svart 600V 1,00' (0,30m)
Kategori
Mantelmaterial (isolering)
Tillv.
Manteldiameter (isolering)
0,085" (2,16mm)
Serie
Längd
1,00' (0,30m)
Förpackning
Bulk
Spänning
600V
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Arbetstemperatur
-65°C-150°C