55A0111-16-2
DigiKeys produktnummer
484-55A0111-16-2-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
55A0111-16-2
Beskrivning
HOOK-UP STRND16AWG RED FEET
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 AWG Kopplingstråd Vajer 19/29 Röd 600V Ange antal fot i orderkvantitet
Manteldiameter (isolering)
0,068" (1,73mm)
Serie
Längd
Ange antal fot i orderkvantitet
Förpackning
Digi-Spool™, Continous Spool
Spänning
600V
Arbetstemperatur
-65°C-150°C