44A0211-16-9-MX är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Raychem Cable Protection
I lager: 0
Datablad
16 AWG Kopplingstråd (dubbel vägg) Vajer 19/29 White 1000V
44A0211-16-9-MX
DigiKeys produktnummer
44A0211-16-9-MX-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
44A0211-16-9-MX
Beskrivning
HOOK-UP DL STRND 16AWG 1000V WHT
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Mantelmaterial (isolering)
Tillv.
Manteldiameter (isolering)
0,081" (2,06mm)
Serie
Manteltjocklek (isolering)
0,004" (0,09mm)
Förpackning
Bulk
Spänning
1000V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Kabeltyp
Mantelfärg
Ledningsdimension
Godkännande
MIL-W-81044 and MIL-C-27500
Ledarkardel
19/29
Basproduktens nummer
Ledarmaterial
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Ersättningsartiklar (1)
Tillgängligt att beställa
Kontrollera leveranstid
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
50 000kr 6,11978kr 305 989,00
Annan färg
HOOK-UP DL STRND 14AWG 1000V WHT