44A0211-16-9-1KF/1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Raychem Cable Protection
I lager: 0
Datablad
Bilden för 44A0211-16-9-1KF/1 är inte tillgänglig
44A0211-16-9-1KF/1
DigiKeys produktnummer
44A0211-16-9-1KF/1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
44A0211-16-9-1KF/1
Beskrivning
HOOK-UP DL STRND 16AWG 1000V WHT
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 AWG Kopplingstråd (dubbel vägg) Vajer 19/29 White 1000V
Kategori
Mantelmaterial (isolering)
Tillv.
Manteldiameter (isolering)
0,081" (2,06mm)
Serie
Manteltjocklek (isolering)
0,004" (0,09mm)
Förpackning
Bulk
Spänning
1000V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C