44A0211-14-9-MX
DigiKeys produktnummer
44A0211-14-9-MX-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
44A0211-14-9-MX
Beskrivning
HOOK-UP DL STRND 14AWG 1000V WHT
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14 AWG Kopplingstråd (dubbel vägg) Vajer 19/27 White 1000V
Kategori
Mantelmaterial (isolering)
Tillv.
Manteldiameter (isolering)
0,098" (2,48mm)
Serie
Manteltjocklek (isolering)
0,004" (0,09mm)
Förpackning
Bulk
Spänning
1000V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Kabeltyp
Mantelfärg
Ledningsdimension
Godkännande
MIL-W-81044 and MIL-C-27500
Ledarkardel
19/27
Basproduktens nummer
Ledarmaterial
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Tillgängligt att beställa
Kontrollera leveranstid
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
2 000kr 14,13638kr 28 272,76
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
HOOK-UP DL STRND 16AWG 1000V WHT