352091KJT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TE Connectivity Passive Product
I lager: 0
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 3 590
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Uppgradering
Panasonic Industry
Similar
Vishay Dale
I lager: 728
Similar
Vishay Dale
91 kOhms ±5% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Tjock film
352091KJT
DigiKeys produktnummer
352091KJT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
352091KJT
Beskrivning
RES SMD 91K OHM 5% 1W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
352091KJT Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Leverantörens enhetsförpackning
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,252" x B 0,126" (6,40 x 3,20mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)