ERJ-S1TJ913U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Panasonic Industry
I lager: 3 590
Datablad
Direkt
TE Connectivity Passive Product
I lager: 0
Datablad
Direkt
Similar
Vishay Dale
I lager: 728
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
91 kOhms ±5% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
ERJ-S1TJ913U
DigiKeys produktnummer
ERJ-S1TJ913U-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-S1TJ913U
Beskrivning
RES 91K OHM 5% 1W 2512
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-S1TJ913U Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,252" x B 0,126" (6,40 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)