JMSCDD-12XLS är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
General Purpose Relä DPDT (2 Form C) Genomgående hål
JMSCDD-12XLS
DigiKeys produktnummer
JMSCDD-12XLS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JMSCDD-12XLS
Beskrivning
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Aktiveringsnivå spänning
7,8VDC
Frigöringsnivå spänning
1,3VDC
Spolspänning
12VDC
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Kontaktklassning (ström)
1 A
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Godkännande
MIL-R-39016/21
Spolström
15 mA
Spolresistans
850 Ohms