JMACDG-12XMS är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
JMACDG-12XMS
DigiKeys produktnummer
JMACDG-12XMS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JMACDG-12XMS
Beskrivning
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Aktiveringsnivå spänning
7VDC
Frigöringsnivå spänning
0,63VDC
Spolspänning
12VDC
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Kontaktklassning (ström)
1 A
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Spolresistans
390 Ohms
Spolström
30.8 mA