DR-25-1/2-0-SP
DigiKeys produktnummer
A124387-150-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DR-25-1/2-0-SP
Beskrivning
HEATSHRINK 1/2"X150' SPL BLACK
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,500" (12,70mm) 2 till 1 Svart 150,0' (45,7m)
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
0,250" (6,35mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,048" (1,22mm)
Serie
Material
Förpackning
Spole
Egenskaper
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Typ
Arbetstemperatur
-75°C-150°C
Krympningsförhållande
Krymptemperatur
150°C
Längd
150,0' (45,7m)
Hållbarhetstid
36 månader
Innerdiameter - vid leverans
0,500" (12,70mm)