MBN0.50SV100
DigiKeys produktnummer
1030-MBN0.50SV100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MBN0.50SV100
Beskrivning
GROUND BRAID TUBE 0.5"DIA X 100'
Tillverkarens standardleveranstid
3 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rörformig Jordfläta 0,500" (12,70mm, 1/2") - ytterdiam. X 100,0' (30,48m) 36AWG
Kategori
Storlek, levererad
0,500" (12,70mm, 1/2") - ytterdiam.
Tillverkare
Techflex
Tjocklek
0,013" (0,33mm)