FK11X7R2A334KN020 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 0
Datablad
Direkt
TDK
I lager: 83
Datablad
Similar
I lager: 2 598
Similar
I lager: 250
Murata Electronics
I lager: 407
Murata Electronics
KEMET
I lager: 456
I lager: 225
KYOCERA AVX
0.33 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
FK11X7R2A334KN020
DigiKeys produktnummer
445-8269-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FK11X7R2A334KN020
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FK11X7R2A334KN020 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,217" x B 0,157" (5,50 x 4,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,276" (7,00mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)