SR321C334KAR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Uppgradering
KEMET
TDK
TDK
I lager: 250
Murata Electronics
I lager: 456
Murata Electronics
I lager: 225
0.33 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
SR321C334KAR
DigiKeys produktnummer
SR321C334KAR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SR321C334KAR
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,300" x B 0,150" (7,62 x 3,81mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,390" (9,91mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)