RDER72A334K1S1H03A är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Murata Electronics
I lager: 407
Datablad
Similar
Murata Electronics
I lager: 456
Datablad
Similar
I lager: 225
KEMET
I lager: 0
TDK
I lager: 83
TDK
I lager: 2 598
I lager: 250
KYOCERA AVX
0.33 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
RDER72A334K1S1H03A
DigiKeys produktnummer
490-9221-1-ND - Remsbit (CT)
490-9221-3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RDER72A334K1S1H03A
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RDER72A334K1S1H03A Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,124" (4,50 x 3,15mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,197" (5,00mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)