FG18X7S2A104KRT00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 500
Datablad
Similar
TDK
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 707
Parametrisk ekvivalent
I lager: 1 899
Parametrisk ekvivalent
0.1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7S Radial
FG18X7S2A104KRT00
DigiKeys produktnummer
FG18X7S2A104KRT00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FG18X7S2A104KRT00
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 100V X7S RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FG18X7S2A104KRT00 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,098" (4,00 x 2,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,217" (5,50mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)