FG14X7R2A104KNT00 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 176
Datablad
Similar
TDK
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 707
I lager: 500
Parametrisk ekvivalent
I lager: 1 485
Parametrisk ekvivalent
0.1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
FG14X7R2A104KNT00
DigiKeys produktnummer
445-FG14X7R2A104KNT00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FG14X7R2A104KNT00
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FG14X7R2A104KNT00 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,118" (4,50 x 3,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,217" (5,50mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)