FG14C0G2A103JNT00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TDK
I lager: 278
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 767
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 995
10000 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
FG14C0G2A103JNT00
DigiKeys produktnummer
FG14C0G2A103JNT00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FG14C0G2A103JNT00
Beskrivning
CAP CER 10000PF 100V C0G RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FG14C0G2A103JNT00 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,118" (4,50 x 3,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,217" (5,50mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)