CGJ4C2C0G1H561J060AA
DigiKeys produktnummer
445-13360-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-13360-1-ND - Remsbit (CT)
445-13360-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGJ4C2C0G1H561J060AA
Beskrivning
CAP CER 560PF 50V C0G 0805
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
560 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CGJ4C2C0G1H561J060AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,030" (0,75mm)