C0805T561J1GCLTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
560 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
C0805T561J1GCLTU
DigiKeys produktnummer
399-C0805T561J1GCLTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805T561J1GCLTU
Beskrivning
CAP CER 560PF 100V NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0805T561J1GCLTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
COTS
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)