CGJ2B2C0G1H1R5C050BA
DigiKeys produktnummer
445-13289-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-13289-1-ND - Remsbit (CT)
445-13289-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGJ2B2C0G1H1R5C050BA
Beskrivning
CAP CER 1.5PF 50V C0G 0402
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 pF ±0,25pF 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
CGJ2B2C0G1H1R5C050BA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Tolerans
±0,25pF
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,020" (0,50mm)