B57234S0220M000
DigiKeys produktnummer
495-76264-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B57234S0220M000
Beskrivning
ICL 22 OHM 20% 4A 15MM
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Inrusningsströmbegränsare 22 Ohms ±20% 4 A 0,591" (15,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
B57234S0220M000 Modeller
Tolerans
±20%
Tillverkare
TDK
Ström - stabilt läge max
4 A
Serie
Diameter
0,591" (15,00mm)
Förpackning
Bulk
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande myndighet
UL
R @ 25°C
22 Ohms