SL1525004
DigiKeys produktnummer
570-SL1525004-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SL1525004
Beskrivning
ICL 25 OHM 20% 4A 15MM
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Inrusningsströmbegränsare 25 Ohms ±20% 4 A 0,591" (15,00mm)
Tolerans
±20%
Tillverkare
Vishay Ametherm
Ström - stabilt läge max
4 A
Serie
R @ Ström
300 mOhms
Förpackning
Bulk
Diameter
0,591" (15,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Ledaravstånd
0,307" (7,80mm)
R @ 25°C
25 Ohms