CGA2B2X7R1H332K050BA är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TDK
I lager: 17 250
Datablad
Uppgradering
TDK
I lager: 335 522
Datablad
Similar
Direkt
KYOCERA AVX
Direkt
KYOCERA AVX
Murata Electronics
Murata Electronics
3300 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)