GCM155R71H332KA37D
DigiKeys produktnummer
490-8001-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-8001-1-ND - Remsbit (CT)
490-8001-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GCM155R71H332KA37D
Beskrivning
CAP CER 3300PF 50V X7R 0402
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
GCM155R71H332KA37D Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)