CGA2B2X8R1H332K050BA
DigiKeys produktnummer
445-5882-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-5882-1-ND - Remsbit (CT)
445-5882-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA2B2X8R1H332K050BA
Beskrivning
CAP CER 3300PF 50V X8R 0402
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X8R 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
CGA2B2X8R1H332K050BA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Inte för nya designer
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)