CGA2B2C0G1H330J050BA är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 3 038
Datablad
Direkt
TDK
I lager: 0
Datablad
Taiyo Yuden
Uppgradering
YAGEO
Uppgradering
Murata Electronics
Murata Electronics
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 105
KEMET
KEMET
I lager: 288
Samsung Electro-Mechanics
33 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)