CBR04C330J5GACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-CBR04C330J5GACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-CBR04C330J5GACAUTOCT-ND - Remsbit (CT)
399-CBR04C330J5GACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CBR04C330J5GACAUTO
Beskrivning
CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0402
Detaljerad beskrivning
33 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
CBR04C330J5GACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)