CGJ2B2C0G1H330J050BA har utgått och tillverkas inte längre.
TDK
I lager: 0
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
YAGEO
I lager: 105
YAGEO
KEMET
Murata Electronics
33 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)