ACM2012H-900-2P-T05 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
TDK
I lager: 1 737
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 90 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 300mOhm