ALC2012H-900-2P-T10G
DigiKeys produktnummer
445-ALC2012H-900-2P-T10GTR-ND - Remsa och spole (TR)
445-ALC2012H-900-2P-T10GCT-ND - Remsbit (CT)
445-ALC2012H-900-2P-T10GDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ALC2012H-900-2P-T10G
Beskrivning
CMC 300MA 2LN 90 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 90 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 300mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
300mA
Tillverkare
TDK
DC-resistans (DCR) (max)
300mOhm
Serie
Märkspänning - DC
20V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,047" (2,00 x 1,20mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,051" (1,30mm)
Impedans @ frekvens
90 Ohms @ 100 MHz