MCZ1210DH500CPTA0G
DigiKeys produktnummer
445-MCZ1210DH500CPTA0GTR-ND - Remsa och spole (TR)
445-MCZ1210DH500CPTA0GCT-ND - Remsbit (CT)
445-MCZ1210DH500CPTA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCZ1210DH500CPTA0G
Beskrivning
CMC 50 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
ledning Common Mode-drossel Ytmontering 50 Ohms @ 100 MHz DCR
Kategori
Impedans @ frekvens
50 Ohms @ 100 MHz
Tillverkare
TDK
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,049" x B 0,039" (1,25 x 1,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Höjd (max)
0,024" (0,60mm)