MCZ1210AH900L2TA0G
DigiKeys produktnummer
445-MCZ1210AH900L2TA0GTR-ND - Remsa och spole (TR)
445-MCZ1210AH900L2TA0GCT-ND - Remsbit (CT)
445-MCZ1210AH900L2TA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCZ1210AH900L2TA0G
Beskrivning
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,75Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MCZ1210AH900L2TA0G Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
100mA
Tillverkare
TDK
DC-resistans (DCR) (max)
1,75Ohm
Serie
Märkspänning - DC
5V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Storlek/dimension
L 0,049" x B 0,039" (1,25 x 1,00mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,024" (0,60mm)
Impedans @ frekvens
90 Ohms @ 100 MHz