FXUB66.54.0150C
DigiKeys produktnummer
931-FXUB66.54.0150C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FXUB66.54.0150C
Beskrivning
MAXIMUS ULTRA WIDE BAND FLEX ANT
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
780MHz, 1,4125GHz, 1,575GHz, 1,85GHz, 1,9625GHz, 2,45GHz, 2,6GHz, 3,55GHz, 5,4GHz 2G, 3G, 4G, 5G, GNSS, ISM, Wi-Fi Patch (flat) RF-antenner 600MHz-960MHz, 1,39GHz-1,435GHz, 1,71GHz-1,99GHz, 1,755GHz-2,17GHz, 2,4GHz-2,5GHz, 2,5GHz-2,7GHz, 3,3GHz-3,8GHz, 4,8GHz-6GHz 0,2dBi, 2,5dBi, 4,1dBi, 2dBi, 1,6dBi, 2,8dBi, 2,6dBi, 3,5dBi, 4,8dBi I-PEX MHF4L Lim
Kategori
Antal band
9
Tillverkare
Taoglas Limited
VSWR
Serie
Returförlust
-5dB, -5,5dB, -6dB, -7dB, -10dB, -20dB
Förpackning
Bulk
Förstärkning
0,2dBi, 2,5dBi, 4,1dBi, 2dBi, 1,6dBi, 2,8dBi, 2,6dBi, 3,5dBi, 4,8dBi
Artikelstatus
Aktiv
Effekt - max
5 W
RF-familj/standard
Mobil, allmän ISM, navigering, WiFi
Egenskaper
Kabel - 150mm
Frekvensgrupp
Bredband
Terminering
I-PEX MHF4L
Frekvens - (center/band)
780MHz, 1,4125GHz, 1,575GHz, 1,85GHz, 1,9625GHz, 2,45GHz, 2,6GHz, 3,55GHz, 5,4GHz
Monteringstyp
Lim
Frekvensomfång
600MHz-960MHz, 1,39GHz-1,435GHz, 1,71GHz-1,99GHz, 1,755GHz-2,17GHz, 2,4GHz-2,5GHz, 2,5GHz-2,7GHz, 3,3GHz-3,8GHz, 4,8GHz-6GHz
Höjd (max)
0,008" (0,20mm)